Crusaders

       Drewniana układanka-konstruktor RYCERZE (wyprawa krzyżowa) wykonana ze sklejki brzozowej. Produkt ze składników naturalnych przeznaczony dla dzieci w wieku 4+.

       Jest to gra edukacyjna, układanka konstruktor, stworzona dla ciekawskich dzieci. Wprowadzi ich do rycerzy i wypraw krzyżowych. Dzieci zapoznają się z zakonami rycerskimi, które przetrwały przez prawie tysiąc lat i istnieją do dziś. Dzięki tej układance ty i twoje dziecko wyruszycie w ekscytującą podróż razem z rycerzami, aby wyzwolić Ziemię Świętą. Do układanki dołączona jest osobna legenda, pomocna przy zabawie z puzzlami. Doskonały sposób na naukę poprzez zabawę. Dziecko może ręcznie pomalować elementy układanki. 

        Materiał edukacyjny stworzony w myśl pedagogiki Monterssori, przydatny do wykorzystania w przedszkolach, na świetlicach w szkołach podstawowych, poradniach pedagogicznych i kącikach zabaw. 

Grubość: 8 mm
Wymiary tablicy: 340 x 260 mm.
Ilość puzzli: 24
Waga: 450 gr

Ostrzeżenie!

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. Usunąć foliowe opakowanie przed oddaniem zabawki dziecku (niebezpieczeństwo uduszenia). Przechowywać z dala od ognia.
Zachować ulotkę z uwagi na ważne informacje.