Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku wszystko co najlepsze, dlatego większość ulega błaganiom, nie zastanawiając się, czy ta zabawka jest niezbędna do jego rozwoju oraz czy mogłaby nauczyć naszego malucha czegoś użytecznego. Przecież zabawka to nie sposób na zaspokojenie dziecka kiedy ono płacze. Dobra zabawka niesie ze sobą pewną myśl edukacyjną, powinna być przeznaczona do rozwoju jakiejś umiejętności lub zdolności naszego dziecka, albo nauczyć go czegoś nowego.

      Wychowując nasze dzieci, dążymy przykładowo do tego, żeby być bliżej natury. Chcemy bawić się szyszkami, żołędziami, kamykami i innymi naturalnymi narzędziami łącząc je na przykład plasteliną, czy też kolorując pisakami.

      Będąc obcokrajowcami nie mającymi wiedzy o Polsce, która jest przekazywana w przedszkolu i szkole podstawowej, wpadliśmy na pomysł stworzenia zabawki lub gry, która ułatwi to zarówno nam jak i naszym dzieciakom. Zabawki która pomoże zapoznać się z kulturą, tradycjami, legendami oraz historią kraju. Tak powstał nasz pierwszy eco tablet Wiedza o Polsce, a kolejne to m.in: Flagi, Kosmos, Rycerze, Starożytny Egipt i inne państwa.

      Postanowiliśmy podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi rodzicami. Zdecydowaliśmy się rozwijać w tym kierunku oraz udostępniać nasze eco układankami innym świadomym rodzicaom.

      W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo układanek edukacyjnych własnego pomysłu i produkcji. Wszystkie materiały użyte przy wyrobie naszych układanek są ekologiczne i bezpieczne.

Zapraszamy do przeglądania naszych układanek!